Tomáš Braverman riaditeľ Heureky reaguje na jej predaj

heureka

Vážení obchodní partneri,

 

za posledný týždeň ste z médií zaplavení rôznymi správami o predaji Netretailu a Heureky novému majiteľovi, českej investičnej skupine Rockaway.

Aj ja všetky tieto správy dôkladne čítam a mám pocit, že nezaznelo to najdôležitejšie. Rád by som vás týmto uistil, že pre mňa osobne ani pre celý tím Heureky sa momentálne vôbec nič nemení!

Plne sa venujeme všetkým rozbehnutým projektom a sústredíme sa na zahájenú predvianočnú nákupnú sezónu. Za 14 dní nás čaká Deň dopravy zdarma, ktorému chystáme veľkú marketingovou a PR podporu. Osobne odhadujem, že by nákupy pri DDZ mohli dosiahnuť väčší obrat než pri najsilnejších nákupných dňoch v priebehu Vianoc. Sám som na to zvedavý a teším sa.

Ideme na maximum, presne tak, ako to vyžaduje najdôležitejšie obdobie e-commerce. Naše obchodné oddelenie, oddelenie zákazníckej podpory a podpory pre e-shopy vybavujú všetky požiadavky a ich prioritou je spokojnosť všetkých našich zákazníkov.

Som rád, že v médiách z úst zástupcov spoločnosti Rockaway zaznelo to najdôležitejšie. Heureka je z podstaty svojho biznisu úplne nezávislá a naďalej musí byť, samostatným subjektom voči trhu, poskytujúca svoje služby všetkým e-shopom v Českej republike i na Slovensku, tak ako tomu bolo doposiaľ. Pre mňa je nezávislosť Heureky naprosto kľúčová.

Celá transakcia vstúpi v platnosť až rozhodnutím ÚOHS a do tej doby samozrejme nemôžeme komentovať ani sa vyjadrovať k akýmkoľvek podrobnostiam.

Ďakujem vám za spoluprácu, prajem vám úspešnú vianočnú sezónu a spokojných zákazníkov.

Pokiaľ budete mať akékoľvek otázky, neváhajte sa obrátiť na mňa alebo mojich kolegov.

 

S priateľským pozdravom,

Tomáš Braverman
Riaditeľ Heureka.sk