Prepravca Geis Parcel SK s.r.o.dvíha od 01. 10. 2018 ceny o 13%

 

E-mail Geis Parcel SK s.r.o.  zaslaný obchodným partnerom:

Vážení obchodní partneri,

 

veľmi si vážime našu doterajšiu vzájomnú spoluprácu.
Ako iste viete aj z vlastnej skúsenosti, na pracovnom trhu sa naprieč všetkými segmentmi stále prehlbuje deficit pracovnej sily. Nedostatok vodičov a ďalších odborných profesií, ktoré sú potrebné na zabezpečenie našich prevádzok, sa výrazne prehĺbil a veľmi negatívne ovplyvňuje výšku našich nutných režijných nákladov. Napriek maximálnej snahe optimalizovať prevádzkové procesy a využívať všetky synergie, náklady neustále rastú a už nie sme schopní absorbovať toto zvýšenie do aktuálnych cien prepravy.

Napriek tomu je aj naďalej našim primárnym cieľom poskytovať Vám aj v budúcnosti služby v kvalite, na ktorú ste zvyknutí.

Z tohto dôvodu sme prvýkrát v histórii našej spolupráce nútení
od 01. 10. 2018 zvýšiť ceny dopravného, teda individuálne ceny, za ktoré sme Vám doteraz zabezpečovali naše služby, a to vo vnútroštátnej preprave
a exportných destináciách o 13 %.
Radi by sme v spolupráci s Vami pokračovali, a preto vykonávame zvýšenie cien len u dopravného a len v nevyhnutnej miere.
Veríme, že porozumiete našej situácii a že aj naďalej budeme pokračovať vo vzájomnej spolupráci k obojstrannej spokojnosti.
Ďakujeme za pochopenie.
                                          Dušan Vilhan
                               Obchodný riaditeľ
                          Geis Parcel SK s.r.o.