Ubytovanie v Brne. Hotel Albellus

Brno je druhým najväčším mestom v Českej republike. Svojím návštevníkom ponúka mnoho zaujímavostí, pamiatok a atrakcií. V Brne sa nachádza niekoľko krásnych hotelov v rôznych cenových kategóriách. Pri pobyte v Brne by ste si nemali nechať ujsť návštevu jeho historického centra, kde sa nachádza väčšina pamiatok mesta.

Brno každoročne usporiadáva množstvo festivalov, kultúrnych podujatí, či výstav. Najvýznamnejšie pamiatky mesta sú pevnosť a hrad Špilberk, hrad Veveří, ale aj Katedrála Svätého Petra a Paula. V Brne sa nachádza aj jedna z pamiatok svetového dedičstva UNESCO. Vila Tugendhat je významným architektonickým dielom. Okrem množstva historických a kultúrnych pamiatok má Brno vo svojom okolí krásne prírodne prostredie, z ktorého najzaujímavejšie sú oblasti Moravského krasu.

V Brne sa koná veľa výstav,veľtrhov a workshopov.

Medzi najstarší a najvýznamejší je MSV – mezinárodní strojírenský veletrh. Je uznávaným európskym priemyselným veľtrhom. Ročne sa na brnianskom výstavisku koná zhruba 50 veľtrhov, ktoré navštívi takmer 1 milión návštevníkov. Výstavisko je tiež miestom konania významných kongresov so sprievodnými výstavami, zjazde, plesu, športových podujatí, Stretnutie politikov alebo koncertov. V roku 2007 tu vystúpili Rolling Stones. Veľtrhy Brno ponúkajú tiež kompletný veľtržné služby vrátane výstavby veľtržných expozícií.

Medzi kvalitné a cenové prístupné patrí Hotel Albellus Brno. Hotel ponúka kvalitné služby, má chránené parkovisko, tenisové kurty a mladý ochotný personál.

Kontaktné informácie:

HOTEL ALBELLUS
Rokycanova 21, Brno 615 00
tel.: +420 774 525 225,  +420 548 211 514
e-mail: recepce@hotelalbellus.cz

recepcia Albellus Brno

Hotel Albellus Brno

šport

Možnosť športového vyžitia. Tenisové kurty

Albellus Brno

Balkón výhľad na futbalové ihrisko

Albellus Brno

Balkón výhľad na futbalové ihrisko

Albellus Brno televízia

televízia

Albellus Brno

TV

Albellus Brno wc

WC

Albellus Brno

Izba

Albellus Brno

Postele

Albellus Brno

Umývadlo

Albellus Brno

Pracovný stolík

Albellus Brno

Sprchovací kút

Hotel Albellus Brno

Možnosť posedenia pred hotelom

Hotel Albellus Brno

Bezpečné parkovanie

WP_20160410_047 WP_20160410_052 WP_20160410_044 WP_20160410_049

Ideálne termálne kúpalisko na Slovensku na relax je vo Vrbove. Odporúčame overené ubytovanie v penzione Paťko.