Hľadáte dostupné bývanie v atraktívnej lokalite? Našli ste Premiére!

Hľadáte ubytovanie v Bratislave, ktoré ponúka výborný kompromis medzi cenou a komfortom? Práve ste ho našli! Projekt Premiére je exkluzívnym miestom pre vašu investíciu a život. Nové byty v Bratislave ponúkajú naozaj vysoký štandard za adekvátnu, veľmi príjemnú cenu.

Bývanie v Starom Meste

Vhodná lokalizácia je jedným z atribútov, ktorý by malo bývanie 21.storočia spĺňať. A polyfunkčný obytný objekt Premiére ho bezozvyšku spĺňa. Nové byty v Bratislave sa nachádzajú v atraktívnej oblasti Starého Mesta, v blízkosti Račianskeho mýta, medzi ulicami Beskydská a Šancová. V blízkosti sú tak všetky dôležité tepny vrátane letiska, diaľnice D2 aj Hlavnej stanice. Len pár minút jazdy sa nachádza Koliba – atraktívne oddychové miesto pre športovcov, ale aj rodiny s deťmi. Keďže sa budova komplexu Premiére nachádza veľmi blízko centra Bratislavy, doslova na dosah ruky sú obchodné centrá, známe kaviarne či reštaurácie. Jednoducho pre každého niečo.

Priestory pre rodiny, jednotlivcov aj podnikateľov a firmy

Na dvadsiatich troch podlažiach sú k dispozícii byty, apartmány a štúdiá s vlastným balkónom, terasou alebo lodžiou. Jednotky 1+kk až 4+kk s výmerou 32 – 125m2 sú vhodné pre páry, mladé rodiny, aj ľudí, ktorí žijú single. Momentálny nedostatok zelene na uliciach projekt Premiére rieši formou extenzívnej zelenej terasy na druhom podlaží. Pre firmy a podnikateľov by mohli byť zaujímavé priestory na prízemí, ktoré by mali primárne slúžiť na administratívne a obchodné účely. Ešte o kúsok nižšie ako je prízemie sa nachádza trojpodlažná podzemná garáž s dostatkom parkovacích miest pre obyvateľov bytového domu. Nabíjacie stanice pre elektromobily sú už „len“ akýmsi bonusom k tomu všetkému.

Avšak lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť a čítať. Preto kliknite na www.finep.sk, vyplňte kontaktný formulár a dohodnite si osobnú schôdzku na mieste. Na vlastné oči najlepšie zhodnotíte, či je Premiére vhodným miestom pre váš život. My veríme, že áno.

  • koalala

    dostupne byvanie v atraktivnej lokalite? jedine zlate kridlo naprojektovane doasom v Rači blízko vinohradov na kadnarovej ul…stojí to za zváženie..