Fast Day 2017 výstava elektroniky

Spoločnosť Fast plus predajca elektroniky usporiadala už 10 ročník pod názvom FastDAY. Ako každý rok sa akcia konala v priestoroch hotela Tenis vo Zvolene.

Výstava priniesla celý rad technologických noviniek u známych, na slovenskom trhu etablovaných značiek čiernej a bielej techniky, spomedzi ktorých môžeme spomenúť Sony, Samsung, Panasonic, Philips, LG, Whirlpool, Electrolux, Gorenje, Indesit, Tefal, Moulinex, Rowenta, Krups, Fieldmann, SodaStream a mnoho ďalších. V spotrebnej elektronike dominovala jednoznačne prezentácia nových modelov LED a OLED TV, odrážajúca sa v rýchlo rastúcej spotrebe koncových zákazníkov, kde príjemne prekvapila šírkou sortimentu značka Samsung, Panasonic, LG a Sony. Pozornosť si tiež zaslúži prezentácia novej značky na slovenskom trhu SodaStream, ktorá ponúka koncovým zákazníkom kvalitné výrobníky sódy pre každodenné používanie v domácnosti.

 

 

Obchodníci z celého Slovenska si prišli na svoje. Novinky z elektroniky, pekné hostesky, bohaté jedlo, kvalitné víno, moderátor Sajfa(bol aj poštár Jano, ale len jedol nemoderoval),bohatá tombola.

Obchodný zástupca pán Krivda a pán Lopušek

Sajfa losovanie tomboly

Tombola

Prvá cena v tombole 50 palcový TV Philips